Ochrona Danych Osobowych z elementami bezpieczeństwa informacjiPrzepisy Ustawy o Ochronie Danych Osobowych wymagają, aby wszyscy pracownicy byli przeszkoleni i znali przepisy w zakresie przetwarzania danych osobowych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którzy zastanawiali się jak skutecznie i oszczędnie zapoznać pracowników z tym obszarem stworzyliśmy ofertę szkoleń przez Internet. Nasze szkolenie jest przystępne i aktualizowane na bieżąco stosownie do zmieniających się przepisów prawa i technologii. Pracownik może łatwo i szybko przyswoić sobie potrzebną wiedzę, a potem zdać test i uzyskać zaświadczenie, które jest dowodem przyswojenia wiedzy przez pracownika oraz dołożenia przez pracodawcę należytej staranności. Dodatkowym atutem takich szkoleń jest brak kosztów delegacji możliwość szkolenia pracowników zaraz po zatrudnieniu oraz zewnętrzne zaświadczenie, potwierdzającą przyswojenie wiedzy przez pracowników.

Szkolenia ODO przez Internet jest szkoleniem kierowanym do wszystkich, którzy mają obowiązek lub chcą pogłębić swoją wiedzę dotyczącą zasad przetwarzania danych i bezpieczeństwa informacji. Na życzenie naszych klientów, którzy chcą przeszkolić większe grupy pracowników przygotowujemy też szkolenia dostosowane do ich potrzeb, także z innych obszarów.

Każde szkolenie kończy się egzaminem ze znajomości treści objętych szkoleniem. Jest to test jednokrotnego wyboru. Test składa się z 10 pytań. Zaświadczenie o odbytym szkoleniu otrzymują osoby, które odpowiedzą poprawnie na 7 z 10pytań wybranych losowo z puli ponad 100 pytań.

Na prośbę klienta możemy dodać rozdziały omawiające problemy charakterystyczne dla danej branży oraz zmienić liczbę pytań w teście.

Nie musisz już szukać. Wystarczy, że się skontaktujesz i poprosisz o ofertę.

Numer: 605651763

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania!